Omdlenia i szmery na sercu u dziecka

witam.dziecko nam kilka razy zemdlało od uderzenia,do jakiego lekarza powinnam się zglosic?ma szmery na sercu.i kardiologa byliśmy-wszystko wyszlo ok.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie było to uderzenie. Uraz jak najbardziej może być jednak przyczyną omdlenia. Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który zna dziecko i będzie w stanie pokierować dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.