Omdlenia ręki i ból kości a wielotorbielowatość nerek

Witam mam problem ktory mnie nurtuje i nie wiem jak go rozwiazac mam 22 lata 5 rok sie dializuje z powodu wielotorbielowatosci nerek . Od tygodnia zmagam sie z problemem lewej reki gdyz sama mi mdleje i trace w niej sile zdarza sie tak 2 razy w ciagu dnia na 5 -10 minut pozatym bola mnie wszystkie kosci i miesnie nie wiem co robic wszystkie wyniki mam dobre kinaza kreatynowa 53 a norma jest do 145 mocznik mam podwyzszony 22, 9 mmol/l strasznie martwi mnie ta reka prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym zgłosić się do chirurga naczyniowego by ten mógł ocenić stan kończyny. Możliwe iż obecne dolegliwości mają związek z przetoką jaka jest z pewnością wytworzona na potrzeby dializ.