Omdlenie po kolacji z winem

Witam serdecznie. Wczoraj wieczorem bylam na kolacji wypilam troche wina, ale naprawde nie duzo, wiec nie wiem czy alkohol ma z tym cos wspolnego zwlaszcza ze czesto pije wino do kolacji . Kiedy stalam na ulicy i zegnalam sie z goscmi nagle przestalam ich slyszec , slyszalam ale slabo. Mialam odruchy wymiotne wiec podparlam sie o sciane i zemdlalam, do tego wiem od znajomych ze majaczylam. Po chwili sie ockenlam wstalam i bylo juz ok. Ale nigdy nie mialam takiej sytuacji! Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może było to obniżenie ciśnienia lub zaburzenia rytmu serca, a także wiele innych przyczyn, które można byłoby wykluczyć przeprowadzając wywiad lekarski. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, a w przypadku powtórzenia się objawów proszę wezwać pogotowie ratunkowe lub udać się na izbę przyjęć