Opalanie i współżycie po operacji kręgosłupa lędźwiowego ze stabilizacją PLIF

Pod koniec kwietnia byłam operowana na kręgosłup lędźwiowy ze stabilizacją PLIF, pytka i śruby tytanowe. Mieszkam nad morzem ,robi się ciepło jestem ciekawa czy mogę się opalać czy płytka nie będzie się nagrzewać ? Druga sprawa to czy bez obaw mogę uprawiać seks ,czy nic się nie stanie ? Ogólnie czuję się dobrze ale jakieś dolegliwości jeszcze są - bóle mięśniowe i nerwobóle od czasu do czasu. Nie wiem też czy w tej chwili mogę bez obaw jeździć samochodem ,czy mi to nie zaszkodzi. Dziękuję

Proszę wszystkie te pytania zadać operatorowi!!! Ja za mało wiem o Pani chorobie,zasięgu oraz przebiegu operacji , jak również jej skutku , abym mógł odpowiedzieć!!! zż