Operacja odwarstwienia siatkówki i zapalenie oka

Witam, we wrześniu tego roku moja mama miała operację na odwarstwienie siatkówki w prawym oku,niestety od tego czasu do dzisiaj mama ma supchniete,zaczerwnienione oko i bardzo ją boli, miała przepisane już wiele rodzajów kropli nic nie pomaga,dodam,że ma założoną plombę w oku,nie wiemy już co mamy robić i gdzie się udać,gdyż żaden z lekarzy nie potrafi postawić konkretnej diagnozy,przepisują tylko inne krople na zapalenia,ale mama odczuwa to tak jakby cos było w oku cialo obce które ją kłuje

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie Pani pomóc. Najwłaściwiej będzie poszukać odpowiedzi u lekarza przeprowadzającego zabieg.