Operacja przepukliny krążka, odcinek l5s1 prawostronny

Operacja Przepukliny krazka odcinek l5s1 prawostronny. Operacja wykonana w czwartek,piatek powrot do domu a dzisiaj odczuwam lekkie zdretwienie powierzchniowe odcinka ledzwiowo-biodrowego prawej nogi przod. Brak jakichkolwiek innych objaw zaburzen czucia tylko ten jeden odcinek. Wizyta do lekarza dopiero za dwa tygodnie. Martwi mnie dlaczego odcinek powierzchniowy mojej nogi sie zmienil.Czy jest to spowodowane uszkodzeniem pooperacyjnym ktoregos nerwu? Czy rehabilitacja pomoze?Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie jutro udać się do swojego lekarza, po badaniu będzie można określić czy wszystko jest ok lub ewentualnie zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

Pomoc na taką odległość jest "mało" możliwa ,prosze udać sie do ośrodka,w którym byl wykonany zabieg ,choćby bez kontaktu z operatorem!!!l JA NIE ZNAM PRZEBIEGU OPERACJI!!! zż