Opóźnienie w przyjęciu pierwszej tabletki z nowego opakowania

Po przerwie 7-dniowej powinnam zażyć tabletkę w sobotę31.01 o godzinie 18 ale zapomniałam i wzięłam dopiero o godzinie 11 dnia następnego , pozniej juz bralam normalnie . Ostatni raz przed tym współżyłam 23.01 jednak trwalo to chwile i do wytrysku nie doszlo . Pozniej przez 9 dni nie bylo stosunku . Dopiero 11.02 wspolzylam . 12.02 zazylam normalnie tabletke jednak po 2 godzinach mialam biegunke i zazylam jeszcze jedna tabletkę . skrocic branie o 1 dzien czy zazyc tabletke z innego opakowania

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie podaje Pani rodzaju tabletek dlatego ciężko jest się odnieść dokładnie do zaleceń producenta. proponuję zapoznać się z ulotką. Jeżeli nie wyjaśni Pani wątpliwości proponuję skontaktować się ze swoim ginekologiem.