Opuchlizna i strup ropny na powiece

Witam!Mam problem z prawą powieką i okiem.Zaczęło się to pól roku temu gdy pracowałam na stacji benzynowej.Pół roku temu powieka spuchła mi zrobił mi sie strup ropny i strasznie swędziało.Odwiedziłam 5 lekarzy i nikt nie wiedział co mi jest.Na pogotowiu dostałam zastrzyk alergiczny który nie pomógł u okulisty dostałam krople dicortineff i w połączeniu z maścią od dermatologa cutivate pomogło.Opuchlizna wracała co 2 msc.Teraz jestem w ciązy i stosuje tylko krople i nic nie pomaga.A maści nie mogę

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest ponowna konsultacja z lekarzem, objawy wskazują na przewlekłe ropne zapalenie. W ciazy każdy lek dobiera się indywidualnie,okulista po osobistym badaniu wskaże postępowanie lecznicze. Pozdrawiam