Opuchlizna i wyczuwalne dwie gule po uszkodzeniu nadgarstka

Witam mam 20 lat uszkodzilam siebie nadgarstek w pracy na początku myślam ze sobie go stluklam ale już minal tydzień a nadal mam napuchnietd i wyczuwalnd 2 duże gule ciężko mi poruszać kcukiem wiec moje pytanie co to może być ?

Żeby odpowiedzieć na Pani pytanie, należało by to zobaczyć i poznać mechanizm urazu. Prawdopodobnie utrzymuje się stan zapalny, jeśli doszło do uszkodzeń wewnętrznych to może dojść do zwapnień, które mogą w późniejszym czasie ograniczać ruchomość. Najlepiej będzie jak uda się Pani do ortopedy lub fizjoterapeuty, będą mogli ocenić stan i dalsze postępowanie