Opuchnięcie nogi od kolana do kostki

Na lewej nodze miedzy kolanem a kostką pojawiła się opuchlizna oraz zaczerwienienie około 20cm na7cm czuje mrowienie i lekkie pieczenie boli tylko gdy dotykam skóra w tym miejscu jest lekko błyszcząca i ciplejsza niż w pozostałej części nogi do tego mam dreszcze oraz gorączke nie uderzylem sie ani nicmi sie nie stało w tym miejscu angielski lekarz powiedział że to może być infekcja i dał co-amoxiclav i paracetamol ale wyglądało to tak jak by to na odczepne dał co poradzicie isć gdzie indziej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się jeszcze do innego lekarza. Może być kilka przyczyn tego rodzaju dolegliwości. Jedną z poważniejszych może być zakrzepica żył. Konieczne jest kolejne badania. Ale tak jak pisze to są tylko domysły ponieważ nie mogę obejrzeć ani zbadać.