Orzeczenie o chorobie zwyrodnieniowej

zień dobry mam od 3 lat mam zwyrodnienia uczęszczam na rehabilitacje to tylko troszeczkę mię pomaga neurolog przepisywał mi leki nie czy ja mogę powtórzyć banana TG MR czy mi lekarz wypisze orzeczenie że choruje na to mam też skierowanie do neurologa bo urząd pracy chce takie orzeczenie że choruje proszę mi pomoc dopowiedzieć co mam zrobić czekam i bardzo dziękuje mam bule bioder i jak chodzę odrętwienie szyj tyłu boli mię jak ruszam nią aż promieniuje mam wysokie ciśnienie proszę mi pomoc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Lekarz neurolog jak najbardziej może Panu wypisać orzeczenie o stanie zdrowia. A propos Pana objawów to: podwyższone ciśnienie wymaga konsultacji specjalisty kardiologa, dolegliwości bólowe stawów wymagają zaś konsultacji reumatologicznej lub ortopedycznej. Skierowania do specjalistów uzyska Pan od lekarza POZ.