Osłabienie i brak sił a dobre wyniki morfologii

Witam!mój problem polega na tym że od jakiegoś miesiąca bardzo słabo się czuje,w nocy mocno sie pocę,raz mi jest ciepło,za chwilę zimno,lub czuję jak przechodzą po mnie fale gorąca,czasem nie mam siły wstać rano,nie mam siły też biegać,a wcześniej sporo biegałam.Dodam tylko że ostatnio robiłam badania:morfologia,ob,tsh i wszystko jest w normie. Barbara(32 lata)

Witam! W takiej sytuacji konieczne jest podjęcie dokładniejszej diagnostyki. Z pewnością warto powtórzyć pełną morfologię krwi z rozmazem oraz ocenić funkcję wątroby i nerek. Nad całością postępowania powinien czuwać lekarz rodzinny. Myślę że należy również przeprowadzić dokładną diagnostykę ginekologiczną, gdyż opisane objawy mogą wynikać z również z wahań poziomu hormonów płciowych.