Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Osłabienie i senność po syropie Acodin i Calcium oraz Forcid u dziecka

Witam moja córka ma 3 latka i wczoraj będąc na konsultacji lekarskiej został jej przepisany syrop Acodin i Calcium oraz Forcid 312 w dawce 3X 1tabl rozpuszczona w wodzie. Córka lek ten (Forcid312) otrzymuje od wczoraj przyjęła 3 tabl. Dzisiaj zauważyłam że jest osłabiona i jakby śpiąca, co wcześniej nie miało miejsca. Dlatego chciałabym dowiedzieć się czy powinnam jej nadal podawać ten lek
KOBIETA, 26 LAT 11 miesięcy temu

Badania krwi - TG

TG ? czyli trójglicerydy ? są estrami gliceroli i kwasów tłuszczowych. Są również podstawowym substratem energetycznym w organizmie oraz składnikiem tkanki tłuszczowej. Sprawdź czym grozi ich nadmiar ? czyli czym jest hipertriglicerydmia.

Szanowna Pani

Czemu dziecko musi dostawać antybiotyk?? Jaka to infekcja co powiedział lekarz?? Wirusowe?? Była gorączka??

Forcid aż takich działań nie ma ewentualnie może trochę osłabiac siły.....senność powoduje acodin. Ewidentnie.

Proszę iść z dzieckiem ponownie do lekarza niech powie co mu jest, jaka to infekcja?? Wirusowa gardła???? Wtedy żaden z tych leków nie jest potrzebny dzieco pewnie samo z tego wyjdzie....

Specjalista alergologii i pediatrii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety