Osłabienie organizmu, drżenie mięśni i pocenie a nagły spadek potasu

Witam .3mies.temu mialam znaczny spadek potasu-dostalam kroplówke w szpitalu po2 dniach bardzo zle sie czulam w pracy-drżenie mięsni, poty, ogólne oslabienie -bylam blada wezwala pogotowie-stwierdzili , ze wszystko jest ok , że to stres.od tamtej pory chodze po lekarzach,wszystkie wynki sa dobre.holter - ok czasami mialam ucisk w klatce piersiowej od niedawna uderzenia goraca i zawroty glowy.W uszach czuje takie cisnienie od srodka.test obciazeniowy glukozą75g wynik92 po godz91po 2 49.Mam 34l

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli wykluczono przyczyny somatyczne to istnieje prawdopodobieństwo psychogennego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta w poradni leczenia zdrowia psychicznego.

Zajrzałam dopiero teraz na Pani wpis - mam nadzieję, że już zdiagnozowano u Pani przyczynę - po obciążeniu glukozą wystąpiła znaczna hipoglikemia. Podawane objawy mogą sugerować, że dochodzi do znacznego spadku stężenia nie tylko potasu, ale również glukozy.