Osłabienie, wahania temperatury a odpowiednie działania

Od jakiegoś czasu,jest mi bardzo słabo,temperatura skacząca w granicach 35,2-36,2.Co powinnam zastosować by poprawić formę? /mam 63lata,ciśnienie niskie, zawsze takie miałam/

Renata GrzechociĹska

Proponuję włączyć do diety odpowiednie suplementy witaminowe. Jeśli sytuacja się nie poprawi sugeruję udać się do lekarza rodzinnego.