Ostre bóle z tyłu głowy podczas wysiłku

Chciałabym dowiedzieć się, co może powodować ostre bóle z tyłu głowy podczas wzmożonego wysiłku (trening, bieganie) ?

Przy takim wywiadzie niezbędna jest wizyta u neurologa i on zdecyduje po zbadaniu Pani i analizie wywiadu o niezbędnej diagnostyce,a także poinformuje Panią czy istnieje istotne ryzyko przy prowadzonym przez Panią trybie życia.

Proszę nie bagatelizować problemu.Taki sygnał a dają np.choroby naczyniowe OUN.

Pozdrawiam