Palenie marihuany po zastrzyku antyalkoholowym

czy można palić marihuanę po zastrzyku anty alkoholowym ? nie pamientam nazwy środka ,który mi wstrzyknięto wiem ,że pierwsza litera to N ,że nie można nic pić przez 12 miesięcy i nie można stosować twardych narkotyków. chodzi mi tylko o to czy moge palić zioło czy nie.??????

Zdecydowanie powinien Pan przestać eksperymentowania ze środkami zmieniającymi świadomość. Zachęcam do podjęcia terapii uzależnień w ośrodku leczenia uzależnień.