Petting dziewicy a ryzyko ciąży

Moja dziewczyna jest dziewica lecz ostatnio uprawialismy petting, dotkąłem swojego preejaklatu lecz po chwili wycieralem go swoją bielizna po czym wytarlem raczej w nią rece.Po chwili wsadzalem dziewczynie palce do pchwy.Powiedziala mi ze spznia jej sie okres o 3 dni i ma zaokrąglony brzuch i czasem mdlosci. czy jest mozliwe i czy są dowody na to ze ten płyn potrawi zapłodnic? prosze o odpowiedz gdyz strasznie sie martwimy, nie wiem czy moja dziewczyna ma urojone objawy czy tez prawdziwe..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Pana przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Póki co nie powinni mieć Państwo powodów do niepokoju - proszę cierpliwie poczekać na krwawienie, które najpewniej wystąpi w ciągu najbliższych kilku dni. Gdyby się nie pojawiło, Pana partnerka powinna wykonać test ciążowy.