Pieczenie oczu wieczorem i częste bóle głowy

zamowilam wizyte u okulisty na 23.12.14. a od kilku tygodni pieka mnie oczy szczegolnie wieczorem, dzis bardzo mnie pieka i wczoraj wieczorem wymiotowalaw,czesto boli mnie glowa,nosze okulary -2,5 od paru dni prawe oko-prawie na nie nie widze,czy mam czekac do23.12. czy zglosic sie jak najszybciej?Boje sie ze to jaskra,duzo pracuje przy komputerze-ponad 10 godz.dziennie.

Witam. W przypadku bólu głowy i oczu i wymiotów proszę zgłosić się na ostry dyżur okulistyczny do najbliższego szpitala - to może być atak zamknięcia kąta przesączania (dawniej - ostry atak jaskry). Jeżeli ma Pani nowe okulary to objawy mogą również wynikać z procesu przyzwyczajania się do nowej korekcji, ale jeśli nie przejdą to należałoby ponownie zrewidować prawidłowość dobranych okularów.