Pieczenie stopy w wyniku noszenia zbyt ciasnego obuwia

Witam. Proszę o informacje co mam robić, chodziłem w zbyt ciasnych nowych butach myśląc że skóra się rozciągnie, tak jednak się nie stało. Obecnie odczuwam pieczenie na podbiciu i po bokach stopy, czyli w tych miejscach gdzie najbardziej but był dopasowny. Mocze w mydle i uzywam zasypki ale bez skutku. Proszę o pomoc.

Albo nie !
Wtedy proszę zgłosić się na konsultację do ortopedy. Często przyczyna dolegliwości nie jest związana bezpośrednio z "naszą przyczyną" ! (ciasne obuwie).
Pozdrawiam życząc abym nie miał racji.