Pieszczoty a ciążą

Mam 20 lat. W niedzielę miałam kontakt z chłopakiem. Nie doszło do stosunku, do wytrysku też nie. To były pieszczoty mojej łechtaczki jego palcami. Czułam na jego członku wydobywający się płyn - chyba preejakulat. Pieścił mnie palcami. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Uprzejmie proszę o poradę. To był 10 dzień cyklu. Cykle mam 32-34-dniowe. Z góry dziękuję.

20 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Był to najprawdopodobniej niepłodny okres w Pani cyklu. Ponadto, z tego co zrozumiałam, na palcach Pani chłopaka nie było owej wydzieliny, która mogła być preejakulatem. W związku z tym, szanse na ciążę są praktycznie zerowe.

Pozdrawiam serdecznie!