Piski i dzwonienie a mrowienia głowy

zawroty oszołomienie piski dzwonienie nawet przez sen prawie całydzien się utrzymują . wrazenie drętwienia rozciągania mrowienia twarzy czoła głowy. uciski na twarzykoło nosa,do jakbym mala zemdleć . odczuwam także cieplo w mostku nieco po srodku miedzy piersiami orz dziwne uczucie jakby skurcze dziwne uczucia wtedy mam jakbym miała odlecieć mama to po kilka razy dziennie .mam stwierdzona przepuklinę i niedomyalnosc zastawki oartalnej 2 stopnia .codziennie zles ie czuje mam 31 lat .

W tej sprawie należy najlepiej skonsultować się z neurologiem, bo dolegliwości jakie Pani przedstawia mają podłoże związane z zaburzeniami głównie w zakresie nerwów obwodowych.