Płaczliwość u 22-letniej kobiety

Dzień dobry, Jestem studentką mam 22 lata i jeden wielki problem.. ciągle płacze... w weekendy gdy jestem sama płacze z samotności, w tygodniu bo coś mi się ubzdura, a to, że chłopak ciągle ma pretensje a to, ze na pewno mu się nie podobam.. wariuje strasznie.. i wiem że się mylę ale to doprowadza mnie do płaczu.. sama myśl ze płacze doprowadza mnie do płaczu.. nic nie robię tylko płacze i płacze, nie wiem czy to stare tab hormonalne które zmieniłam, czy zaburzenie psychiczne ? proszę o pomoc !!

Witam,
opis Pani sytuacji jest niepokojący i zdecydowanie polecam konsultację u psychoterapeuty, który pomoże zrozumieć Pani stan i wesprze w poszukiwaniu rozwiązania.

pozdrawiam,
Sylwia Adamczewska