Plamienie i USG ciąży

Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc. Jestem w I trymestrze ciąży, 22.12 dostałam niewielkiego plamienia. W tym samym dniu wyniki mojego badania USG były następujące: GS=2,14cm; GA=6w5d, YS=6,5mm. Brak przepływów w obrębie pęcherzyka ciążowego. Zarysy zarodka o nieostrych granicach. Niewielkie ognisko oddzielania trofoblastu. Jajniki niepowiększone. Ciałko ciążowe w jajniku lewym. Brak płynu w zatoce Douglasa. Plamienia brązowe, skąpe trwają 5 dzień. Czy są jeszcze szanse dla mojego dziecka?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety trudno wyrokować po jednym badaniu USG, zalecałbym powtórzenie badania oraz wykonanie badania betaHCG i stała kontrole u lekarza ginekologa. Pozdrawiam