Plamienie w połowie cyklu a ciąża

Witam. 8 miesięcy temu urodziłam. Pierwszy okres dostałam 8 tygodni po porodzie i miałam cykle 28-31 dni. W tym miesiacu nie dostałam okresu mimo iż jest juz 35 dzien cyklu. W połowie cyklu miałam tygodniowe bardzo delikatne plamienie. Z mężem używamy prezerwatyw, wiec czy jest możliwość,ze jestem w ciazy i czy brak okresu moze byc spowodowany tym plamieniem w środku cyklu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży. Proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.