Plamienie w połowie cyklu i starania o ciążę

witam mam male pytanko. otuz 4listopada dostalam okres a 10 lis sie skonczyl. 11 i 16 listopada kochalam sie z mezem. a dzis 18 listopada dostam plamienie tak jak na poczatku okresu. czy to ciaza. nigdy tak jeszcze nie mialam. dodam ze z mezem staramy sie o malenstwo.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani długości i regularności swoich cykli, dlatego trudno ocenić, czy dnia 16 listopada były Pani dni płodne czy nie. Plamienie może być oznaką zmian hormonalnych lub infekcji. Jeżeli nie ma żadnych dodatkowych objawów mogących świadczyć o infekcji proszę dla pewności wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam.