Plamy pojawiające się w jamie ustnej

Witam, mam problem od jakiegoś czasu z jamą ustna. Średnio raz w miesiącu pojawiają się na moim podniebieniu plamki. Podczas przełykania jest dyskomfort. Występuje to kilka/ kilkanaście dni i pózniej znika. Sprawa powtarza się od jakiegoś roku. Poniżej załączam zdjęcie jak to wyglada. Bardzo proszę o diagnozę lub ewentualne wskazówki. Mam 23 lata, nie pale. http://zapodaj.net/258a1c9a20f47.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

 Lek. Tomasz Budlewski

koniecznie proszę zgłosić się do periodontologa - to lekarz który zajmuje się również leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk