Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Planowany zabieg artroskopii kolana a podniesiony poziom leukocytów

Dzień dobry Mam niebawem artroskopię kolana. Wynik z rezonansu mówi o guzkach w kolanie i że to jest zapalenie mazi. Zabiegu mi nie chcą zrobić ponieważ badanie krwi wykazuje podniesiony poziom leukocytów (13000). Zastanawiam się czy te leukocyty są od kolana czy od żołądka bo ostatnio żołądek trochę boli. Byłem u lekarza ale on nie widzi ponownej potrzeby wykonania gastroskopii bo ostatni wynik jest z grudnia i jest ok. Zapisał tylko większą dawkę controloc. Nie wiem już gdzie szukać przyczyny?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Jeśli ma pan stan zapalny to oczywistą rzeczą jest podniesiony poziom leukocytów. W znieczuleniu to nie przeszkadza. Jeśli to ortopedzi odmawiają wykonania zabiegu to być może jest inny powód.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy