Po ilu miesiącach leczenia cykl się wyreguluje?

Witam, ze względu na brak miesiączki lekarz przepisał mi luttagen przez 7 dni 1 tabletka 100 mg, pozniej mam brać 1 tab 100 mg od 17 do 26 dniaq cyklu i mówił albo 3 albo 6 miesięcy tego niestety ani na kartce nie zapisal ani nie pamiętam a nie chce znos 150 zł płacić za wizytę, ile miesięcy najlepiej brac by cykl sie wyregulował byłó normalny owulacyjny?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję 6 miesięcy, w razie wątpliwości skontaktować się z ginekologiem, nawet telefonicznie.
Pozdrawiam