Stosowanie Duphastonu na regulowanie miesiączki

Witam. Mam 26l. Mój endokrynolog przepisał mi 3 op. duphaston na wyregulowanie miesiączki. Powiedział, abym zaczęła go brać między 15 a 26 dn cyklu. W tym momencie zostały mi jeszcze 3 tab a w trakcie brania tab dostałam okres. Dziś jest 5dz okresu. Mój błąd ponieważ nie zapytałam (nie wiem czemu) co dalej? Czy powinnam przerwać branie leku gdy pojawił się okres czy przerwać?- nic o tym nie mówił, dlatego biorę. Nie wiem co robić gdy wybiorę opakowanie-znowu zacząć brać tak jak przy 1razie?

Piotr Pilarski

Proszę brać dalej czyli we wszystkie dni pomiędzy 15 a 26 dniem. Teraz powinna Pani policzyć dni kolejnego cyklu i również zacząć przyjmować lek między 15 a 26 dniem cyklu.

Pozdrawiam.