Pobolewanie podbrzusza i zwiększenie wydzieliny z pochwy a nawrót zapalenia przydatków

W grudniu 2013 r przechodziłam zapalenie przydatkow z ropą w jajowodzie. Leczenie antybiotykami pomogło i zapalenie minęło. Jajowodow nie trzebabylo usuwać. Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze i czuje klocie raz z lewej raz z prawej strony i do tego zwiększyła się wydzielina z pochwy. Czy może oznaczać to nawrót choroby? Do ginekologa idę dopiero w przyszłym tyg a chciałabym coś wiedzieć wcześniej.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można określić odpowiedzi na Pani pytanie. Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.