Pocieranie członkiem o wargi sromowe a ryzyko zajścia w ciążę

Czy od pocierania członkiem o wargi sromowe można zajsć w ciąże? Otóż robiliśmy to z moją dziewczyną i prawdopodobnie z penisa wydostał się preejakual i teraz boimy się czy ona może być w ciąży
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Petting jest jednym z zachowań seksualnych , które mogą predysponować do zajścia w ciążę. Oczywiście, ma Pan rację na temat preejakulatu, mogą znajdować się w nim plemniki. Warto także ustalić czy partnerka miała dni płodne. Polecam także by wykonała test ciążowy w 14 dniu po stosunku lub w dniu spodziewanego okresu.

Mariusz Sadowski Ginekologia

Zastanówcie się czy interesuje was antykoncepcja czy nie. Jeśli nie to porozmawiaj z ginekologie o dostępnych sposobach zapobiegania