Podejrzenie nerwicy lękowej u 42-latki

Witam serdecznie prawdopodobnie mam nerwice lękową, mam bardzo szybki puls., kolłatania serca , słabości, bję sie panicznie o swoje zdrowie i wszystkiego po troche się boje biore od kardiologa polfenon, i izospin lub inaczej,i abofen na noc od miesiąca, nic nie pomaga mam dalej napady kołatania i słabosci zawsze prawie przed nocą, byłam u psychiatry nie może mi dobrać leków bo żadnych nie toleruje tylko mam silne uboczne, jestem bezsilna mam małe dzieci i mężą gdzie mam szukac pomocy ?

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń lękowych jest psychoterapia, do podjęcia której namawiam. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie. W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscoowości.