Podejrzenie urojeń i psychozy u małżonki

Witam serdecznie. Problem dotyczy mojej żony. Zauważyłem braki pieniędzy. Zmieniło się jej zachowanie - nie można porozmawiać normalnie. Ona uważa, że ja wszystko odbieram inaczej, każda próba wyjaśnienia kończy sięzarzutem o poniżanie, narzucaniem własnego zdania. Dostrzegam nawet przewartościowanie - to co złe zaczyna postrzegać jako dobre. Nieustanne wahania nastrojów, odnoszę wrażenie urojeń i psychozy (mam nieco do czynienia z psychologiąz wykształcenia i pracy). Czego to mogą być objawy?

Dzień dobry,

Diagnostyka pacjenta zawsze odbywa się w kontakcie osobistym ze specjalistą, stąd jeżeli objawy żony są dla Pana niepokojące to proszę namówić żonę na wizytę u lekarza psychiatry.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza