Woda utleniona do ucha a podrażnienie

Dzień dobry, chciałbym zapytać co się stanie jeśli wlało się wodę utlenioną do ucha? Co można zrobić jeżeli podrażniło się uszy wodą utlenioną z ciepłą wodą? W uszach mam metaliczny dźwięk. Szczególnie wszystkie głoski szumiące sz, cz, ś, ć słyszę dosyć ostro, a jednocześnie są jakby stłumione. Jest to porównywalne do odtwarzania kasety na starym magnetofonie. Boję się, że jak wlałem wodę utlenioną do ucha to mogłem uszkodzić słuch. Czy to samo minie? Uczucie zatkania w środku głowy. Nie towarzyszy mi żaden ból. Czy przemywaniem samą wodą w tej sytuacji może pomóc, a może kroplami do uszu? A może powinienem jeszcze raz zaaplikować wodę utlenioną do ucha i wtedy samo przejdzie? Chociaż tego ostatniego akurat wolałbym nie robić, bo to jednak spore ryzyko. Boję się, że narobiłem sobie biedy... Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Witaj

Koniecznie trzeba do tego ucha zajrzęć, nie wiadomo jak wygląda skóra przewodu słuchowego.
Wlewanie długotrwałę wody utlenionej powoduje macerację przewodu słuchowego .
Kroplami do uszu lae jakimi ? Najpierw trzeba ocenić stan ucha .