Podwyższony % limfocytów

Witam, zrobilam dzis badania krwi i wyszlo mi podwyzszone % limfocyty 46.8 oraz monocyty 9,6% przy obnizonym RDW SD na poziomie 37,1. Od kliku lat przyjmuje antykoncepcje hormonalna czy te wyniki moga miec zwiazek z przyjmowaniem tabletek i czy maja mnie niepokoic. ps. inne wskazniki sa w normie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik badania należy ocenić w korelacji z danymi klinicznymi niemniej nie budzi on specjalnie niepokoju. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.