Pogłębiona lordoza a zniesienie fizjologicznej lordozy

Witam, proszę o informację czy od badania wykonanego w czerwcu i wykazaną w nim pogłębioną fizjologiczną lordozą mogło dojść do zniesienia fizjologicznej lordozy co wskazuje opis badania wykonanego w grudniu tego samego roku. Czy mogła zajść pomyłka w opisie. czy sposób wykonania badania ma znaczenie. Badanie w czerwcu wykonano na leżąco, a w grudniu na stojąco.

Lek. Tomasz Budlewski

Każda pozycja ciała będzie powodować zmianę w ustawienie kręgosłupa. Ciężko jest dokładniej odpowiedzieć na Pani pytanie nie widząc tych badań. Proponuję udać się ze wszystkimi badaniami do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można więcej powiedzieć.