Pojawienie się miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

Ostatnią miesiączkę miałam 16 października i mam co 30 dni zazwyczaj i 10-11 był stosunek( były to dni nie płodne bo miałam już jakieś półtora przed stosunkiem szczyt dni płodnych) i dziś 14 listopada dostałam normalnie miesiączkę. Podczas stosunku nie doszło do wytrysku!było tylko troszeczkę!!tego śluzu..Wiem dostałam miesiączkę ale słyszałam , że podobno miesiączke i tak można dostać a byc w ciązy ale nie wiem czy to prawda ,wiec mogę ? Bardzo prosze o odpowiedź ! Z góry dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się normalnego krwawienia z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości warto wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku.