Zanik miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

Witam miałam stosunek z facetem według kalendarzyka w dni nie płodne. Stodunek był na przemian z zabezpieczeniem i bez niego. Teraz powinnam mieć miesiączke 7-8 stycznia. Krwawienie lekkie wystąpiło 6 zdużymi bólami brzócha w nocy. Rano krwawienie zaczęło ustwać a w połodnie nie było go w cale. Ostartnio troche ćwiczyłam 1 dzień od dawna. Mało stresowałam się ze coś nie tak ale teraz postanowiłam zapytać. Mój cykl trwa 28 dni ostatnia miesiączka była 11 grudnia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.

Magdalena StusiĹska

Ryzyko zajścia w ciążę oczywiście istnieje. Aby rozwiać wątpliwości najlepiej wykonać test ciążowy.

Milena Lubowicz

Proponuję wykonać test ciążowy, gdyż prawdopodobieństwo ciąży istnieje. Gdyby był negatywny proszę udać się do ginekologa, gdyż należy wykonać usg żeby znaleźć przyczynę dolegliwości.
Pozdrawiam