Pokrzywka barwnikowa na plecach i brzuchu

Od dwóch lat mam problem z pokrzywką barwnikową na plecach i brzuchu pojawiają się male plamki w dużych ilościach, po potarciu jednak nie występuje objaw pokrzywki czy też swędzenia robią się tylko trochu bardziej czerwone. Czy w związku z tym jest sposób usunięcia tych plamek jakimś laserem czy też peelingiem typu Cosmelan?

Najlepiej będzie skorzystać z konsultacji u lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Podczas konsultacji lekarz obejrzy dokładnie i zbada skórę, omówi z i dobierze odpowiednie metody leczenia i zabiegi.