Połączenie leków hydroksyzyny i Setaloft z alkoholem

Witam. Czy może mi się coś stać jak połączyłem leki na nerwicę dokładnie hydroksyzyne i setaloft z alkoholem. Wypiłem 250 ml wódki i 3-4 piwa. Biorę leki już 3 lata. Czasami przy nich wypiłem piwko, ale teraz od 2 dni źle się czuję gdy zmieszałem leki z alko. Powinienem iść do lekarza? Czy można od tego umrzeć?

Proszę też przemyśleć sprawę podjęcia psychoterapii nerwicy. Farmakoterapia jest skuteczna na krótką metę - psychoterapia może pomóc Panu całkowicie pozbyć się problemu. Pozdrawiam.