Poluzowanie śruby implantu kręgosłupa

czy poluzowana śruba impalantu kręgosłupa musi być operowana??? czy jest szansa że zarośnie i przestanie się wykręcać? jestem po stabilizacji odcinka lędżwiowego "kręgozmyk" około cztery miesiące temu

Szanowany Panie, aby móc wypowiadać się w tej sprawie trzeba Pana zbadać oraz ocenić zdjęcia rtg. Zabieg nie zawsze jest konieczny. Proszę z wynikiem rtg zgłosić się na konsultację do ortopedy - najlepiej tego, który Pana operował. Pozdrawiam