Pomiar temperatury w pochwie a krwawienia

od 10 lipca mierze temperature w pochwie i była ponad 37 31 lipca dostałam krotjiego krwawienia około dwa i pól dnia ale w dniu krwawienia byla tez taka sama temperatura i dalej mierze i jest taka sama tylko ze dwa dni temu rano miałam 36;7 a za godz dalej 37 ,miewam zle nastroje wszystko mnie denerwuje,dzis rano tez bylo 37.1

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje nie wskazują na żadne nieprawidłowości - nie ma powodów do niepokoju.