Pomoc w interpretacji testu ciążowego

dzień dobry, chciałam sie dowiedziec odnosnie na temat testu ciążowego, obawiam sie ze moge być w ciąży bo zrobiłam test po 5 minutach wyszedł negatywny natomiast gdzie popatrzylam za 15 min była słabo(pod światlo) widzialna druga kreska, ktora po kolejnych 10 minutach znikła, co to może oznaczać ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę wykonać oznaczenie ponownie. Taki wynik jest wątpliwy i nie należy się na nim opierać. Warto odczekać odpowiedni okres po wykonaniu, zgodny z ulotką