Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Popękane naczynka i uwidocznienie żył podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej zauważyłam większą tendencję do popękanych naczynek oraz uwidocznienie żył. Byłam u ginekologa, który zmienił mi tabletki dwuskładnikowe na jednoskładnikowe. Czy to postępowanie może przynieść jakieś pozytywne efekty pod tym względem? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Jeżeli objawy nadal się utrzymują konieczne jest ponowna wizyta i zastanowienie się na całkowitym odstawieniem tabletek.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety