Popękane naczynka w obrębie twarzy u 60-latki

Mam cały nos w popękanych naczynkach, okolice policzków i pod nosem. Już miałam 10 lat temu laserem usuwane (5 zabiegów), teraz wróciło i jest jeszcze gorzej. zastanawiam się czy elektrokoagulacja nie będzie lepsza i tańsza?Proszę mi doradzić. jeszcze jedno: moje naczynka już są sinawe.

Piotr Pilarski

Skuteczność tych zabiegów jest podobna. Najlepiej wykonywać tą metodą którą dermatolog ma lepiej opanowaną. Naczyniaki nie zależnie od metody mogą nawracać.

Pozdrawiam.