Poronienie i przedłużające krwawienie

Witam, mam 25 lat dwa miesiące temu poronilam, krwawienie (oczyszczanie) skończyło się dopiero z końcówką grudnia (lekarz twierdzi że to normalne) Teraz przeziebilam pęcherz ale nadal lekko krwawie ze skrzepami małymi. Do tego mam wzdeta dolna część brzucha. Czy powinnam zmienić lekarza i zacząć się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne są badania hormonalne, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.