Przedłużające się krwawienie po poronieniu

Witam poronilam 17 lipca tego roku, był to ok 14tc. Obudzilam sie w nocy i czulam dziwne skurcze a po chwili wpłynęła ze mnie duża ilość wydzieliny nie wiem to chyba wtedy odeszły wody,po godzinie zaczęło sie silne krwawienie zaczęły wylatywac duże skrzepy, wielkości pięści. Krwawie do dzisiaj, po 5 tyg zrobilam test ciążowy i ciąży juz niema. Krwawie raz silniej raz slabiej a czasem przez pare godzin wogole.czy to normalne by po poronieniu Krwawienie trwało tak dlugo?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.