Poronienie, starania o dziecko a huśtawki nastrojów

Witam, okres mialam 15.09, poronilam ponad 6 tygodni gemu, geraz staram sie jeszcze raz dziecko, minelo 2 tygodnie od okresu a jestem nerwowa jak nigdy w zyciu, czy to ma cos w spolnego zmokresem czy mam go sie spodziewac za kilka dni, dlaczego tak szybkk jestem taka zla?

Witam,
Poronienie jest bardzo trudnym momentem dla kobiety. Pani nerwowość moze być związana z trudnościami emocjonalnymi, być może presją na powtórne zajścia w ciążę, lękiem. Takie stany emocjonalne po tak trudnym wydarzeniu sa zupełnie naturalne .
Pozdrawiam