Stosowanie antykoncepcji hormonalnej a poronienie

witam moja moje ostatnie pyanie bylo Witam bardzo potrzebuje wsparcia mam 31 lat mam dwoje dzieci z pierwszego malrzestwa teraz z nowym partnerem staramy sie I nie ma rezultatu raz sie udalo w zeszlym roku ale w drugim miesiacu poronilam mam regularne miesiaczki co jest powodem brak item zaplodnienia odpowiec brzmiala konieczna jest wizyta u ginekologa i badanie partnera a czy to nie jest problem tym ze mialam antykoncepcie przez 4 lata i teraz poronienie boje sie ze to moze byc moja przyczyn

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Fakt, że stosowała Pani antykoncepcję (jak się domyślam hormonalną) nie ma wpływu na aktualne trudności z zajściem w ciążę. Pani partner jak najbardziej powinien się przebadać. Oczywiście Pani także powinna skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.